Tomograf Walim

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Walim

Tomograf Walim

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Walim? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Walim? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Walim stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Walim jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Walim wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Walim

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Walim

Miasto Walim to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-320. Miejscowość należy do powiatu wałbrzyskiego. Powierzchnia zajmuje 79,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Walim sięga ok. 5 573. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Walim gęstość zaludnienia wynosi 71 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DBA.

Miasteczko Walim leży w pobliżu takich miejscowości jak: Głuszyca (5,1 km), Nowa Ruda (11,7 km) , Pieszyce (10,0 km) , Dzierżoniów (18,9 km), Świdnica (10,3 km), Mieroszów (18,2 km) , Radków (21,7 km).

Niezależnie od pory roku Walim i okolica przyciąga turystów oferując wiele niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Walim posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Walim i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Walim stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.