Tomograf Wojnicz

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Wojnicz

Tomograf Wojnicz

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Wojnicz? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Wojnicz? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Wojnicz stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Wojnicz jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Wojnicz robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Wojnicz

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Wojnicz

Miejscowość Wojnicz to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-830. Miejscowość należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 8,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1278. Liczba mieszkańców miejscowości Wojnicz wynosi ok. 3 365. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Wojnicz gęstość zaludnienia wynosi 395,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasto Wojnicz leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Zakliczyn (11,5km), Brzesko (16,8km) , Tarnów (12,2km) , Czchów (17,6km), Radłów (14,0km), Tuchów (17,0km) , Żabno (19,8km).

Bez względu na porę roku Wojnicz i okolica przyciąga odwiedzających oferując wiele niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Wojnicz posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Wojnicz i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Wojnicz stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.