Tomograf Ząbkowice Śląskie

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Ząbkowice Śląskie

Tomograf Ząbkowice Śląskie

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Ząbkowice Śląskie? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Ząbkowice Śląskie? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Ząbkowice Śląskie stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Ząbkowice Śląskie jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Ząbkowice Śląskie wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Ząbkowice Śląskie

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ząbkowice Śląskie

Miasto Ząbkowice Śląskie to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 57-200. Miejscowość należy do powiatu ząbkowickiego. Powierzchnia zajmuje 13,7 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1287. Liczba mieszkańców miejscowości Ząbkowice Śląskie osiąga ok. 15 219. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Ząbkowice Śląskie gęstość zaludnienia wynosi 1 113,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DZA.

Miejscowość Ząbkowice Śląskie leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Bardo (10,7km), Ziębice (16,0km) , Piława Górna (11,5km) , Bielawa (17,5km), Niemcza (14,6km), Złoty Stok (16,7km) , Dzierżoniów (19,2km).

W każdej porze roku Ząbkowice Śląskie i okolica przyciąga turystów gwarantując ogrom rozrywek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Ząbkowice Śląskie posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Ząbkowice Śląskie i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Ząbkowice Śląskie oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.