Tomograf Żabno

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Żabno

Tomograf Żabno

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Żabno? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Żabno? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Żabno wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Żabno jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Żabno wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Żabno

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Żabno

Miasto Żabno to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-240. Miasteczko należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 11,1 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1385. Liczba mieszkańców miasta Żabno osiąga ok. 4 248. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Żabno gęstość zaludnienia wynosi 381,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasto Żabno leży niedaleko takich miejscowości jak: Radłów (6,1km), Wojnicz (19,8km) , Dąbrowa Tarnowska (8,5km) , Brzesko (27,5km), Tarnów (15,2km), Szczucin (23,7km) , Radomyśl Wielki (28,7km).

W każdej porze roku Żabno i okolica urzeka turystów oferując sporo niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Żabno posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Żabno i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Żabno daje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.