Tomograf Zakliczyn

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Zakliczyn

Tomograf Zakliczyn

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Zakliczyn? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Zakliczyn? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Zakliczyn stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Zakliczyn jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Zakliczyn wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Zakliczyn

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Zakliczyn

Miasto Zakliczyn to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-406. Miasteczko należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 4,0 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 2006. Liczba mieszkańców miasteczka Zakliczyn sięga ok. 1 656. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Zakliczyn gęstość zaludnienia wynosi 411,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasteczko Zakliczyn leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Czchów (9,5km), Tuchów (18,1km) , Wojnicz (11,5km) , Bobowa (19,1km), Ciężkowice (14,1km), Brzesko (19,1km) , Tarnów (21,5km).

W każdej porze roku Zakliczyn i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując sporo rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Zakliczyn posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Zakliczyn i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Zakliczyn tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.