Tomograf Zaleszany

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Zaleszany

Tomograf Zaleszany

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Zaleszany? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Zaleszany? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Zaleszany stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Zaleszany jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Zaleszany wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Zaleszany

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Zaleszany

Miasteczko Zaleszany to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-415. Miasteczko należy do powiatu stalowowolskiego. Powierzchnia zajmuje 87,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Zaleszany osiąga ok. 10 852. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Zaleszany gęstość zaludnienia wynosi 125 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 15, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RST.

Miasteczko Zaleszany leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Gorzyce (7,9 km), Zaklików (13,9 km) , Radomyśl nad Sanem (9,0 km) , Dwikozy (15,3 km), Grębów (9,6 km), Pysznica (14,6 km) , Nisko (19,1 km).

Bez względu na porę roku Zaleszany i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Zaleszany posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Zaleszany i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasto Zaleszany zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.