Tomograf Zawadzkie

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Zawadzkie

Tomograf Zawadzkie

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Zawadzkie? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Zawadzkie? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Zawadzkie stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Zawadzkie jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Zawadzkie robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Zawadzkie

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Zawadzkie

Miasteczko Zawadzkie to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 47-120. Miasto należy do powiatu strzeleckiego. Powierzchnia zajmuje 16,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miasteczka Zawadzkie osiąga ok. 7 250. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Zawadzkie gęstość zaludnienia wynosi 440,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OST.

Miejscowość Zawadzkie leży blisko takich miast i miasteczek jak: Kolonowskie (9,0km), Strzelce Opolskie (16,7km) , Dobrodzień (14,1km) , Ozimek (20,8km), Lubliniec (15,8km), Toszek (16,9km) , Pyskowice (25,5km).

W każdej porze roku Zawadzkie i okolica urzeka odwiedzających zapewniając dużo atrakcji. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Zawadzkie posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Zawadzkie i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Zawadzkie stwarza pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.