Tomograf Zdzieszowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Zdzieszowice

Tomograf Zdzieszowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Zdzieszowice? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Zdzieszowice? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Zdzieszowice wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Zdzieszowice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Zdzieszowice robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Zdzieszowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Zdzieszowice

Miejscowość Zdzieszowice to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 47-330. Miejscowość należy do powiatu krapkowickiego. Obszar zajmuje 12,4 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miejscowości Zdzieszowice sięga ok. 11 633. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Zdzieszowice gęstość zaludnienia wynosi 941,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OKR.

Miejscowość Zdzieszowice leży blisko takich miast i miasteczek jak: Leśnica (4,5km), Krapkowice (12,6km) , Gogolin (10,6km) , Ujazd (16,3km), Kędzierzyn-Koźle (11,0km), Strzelce Opolskie (15,7km) , Głogówek (20,1km).

Niezależnie od pory roku Zdzieszowice i okolica przyciąga turystów zapewniając sporo niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Zdzieszowice posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Zdzieszowice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Zdzieszowice zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.