Tomograf Żegocina

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Żegocina

Tomograf Żegocina

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Żegocina? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Żegocina? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Żegocina stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Żegocina jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Żegocina robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Żegocina

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Żegocina

Miasto Żegocina to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-731. Miasto należy do powiatu bocheńskiego. Obszar zajmuje 34,9 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Żegocina osiąga ok. 5 510. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Żegocina gęstość zaludnienia wynosi 156 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miejscowość Żegocina leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Trzciana (5,0 km), Łapanów (10,0 km) , Laskowa (6,2 km) , Tymbark (11,6 km), Lipnica Murowana (8,8 km), Nowy Wiśnicz (10,9 km) , Iwkowa (11,8 km).

Niezależnie od pory roku Żegocina i okolica urzeka turystów oferując sporo atrakcji. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Żegocina posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Żegocina i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Żegocina tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.