Tomograf Zielonki

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Zielonki

Tomograf Zielonki

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Zielonki? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Zielonki? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Zielonki stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Zielonki jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Zielonki robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Zielonki

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Zielonki

Miasteczko Zielonki to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-087. Miejscowość należy do powiatu krakowskiego. Powierzchnia zajmuje 48,6 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Zielonki osiąga ok. 22 222. Bezrobocie tutaj jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Zielonki gęstość zaludnienia wynosi 448 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KRA.

Miasto Zielonki leży w pobliżu takich miejscowości jak: Wielka Wieś (7,2 km), Iwanowice (13,2 km) , Michałowice (8,0 km) , Kocmyrzów-Luborzyca (13,9 km), Zabierzów (8,8 km), Skała (13,4 km) , Liszki (14,0 km).

Niezależnie od pory roku Zielonki i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując dużo atrakcji. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Zielonki posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Zielonki i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Zielonki tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.