Tomograf Żołynia

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Żołynia

Tomograf Żołynia

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Żołynia? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Żołynia? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Żołynia wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Żołynia jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Żołynia wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Żołynia

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Żołynia

Miasto Żołynia to miasteczko, które znajduje się w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-110. Miasteczko należy do powiatu łańcuckiego. Powierzchnia zajmuje 56,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Żołynia osiąga ok. 6 994. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Żołynia gęstość zaludnienia wynosi 123 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RLA.

Miasto Żołynia leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Białobrzegi (5,6 km), Czarna (10,9 km) , Rakszawa (8,5 km) , Gać (14,1 km), Grodzisko Dolne (8,7 km), Łańcut (11,3 km) , Leżajsk (14,2 km).

Bez względu na porę roku Żołynia i okolica przyciąga turystów oferując sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Żołynia posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Żołynia i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasteczko Żołynia daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.