Tomograf Żórawina

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Żórawina

Tomograf Żórawina

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Żórawina? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Żórawina? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Żórawina wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Żórawina jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Żórawina wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Żórawina

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Żórawina

Miasteczko Żórawina to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-020. Miasteczko należy do powiatu wrocławskiego. Obszar zajmuje 120,3 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Żórawina wynosi ok. 10 583. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Żórawina gęstość zaludnienia wynosi 86 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DWR.

Miejscowość Żórawina leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Domaniów (8,6 km), Siechnice (10,5 km) , Borów (9,6 km) , Oława (16,5 km), Kobierzyce (9,6 km), Czernica (16,4 km) , Jordanów Śląski (16,9 km).

W każdej porze roku Żórawina i okolica przyciąga turystów gwarantując sporo niespodzianek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Żórawina posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Żórawina i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Żórawina tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.