Tomograf Żukowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Żukowice

Tomograf Żukowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Żukowice? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Żukowice? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Żukowice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Żukowice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Żukowice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Żukowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Żukowice

Miasteczko Żukowice to miasto, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 67-231. Miejscowość należy do powiatu głogowskiego. Obszar zajmuje 68,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Żukowice sięga ok. 3 467. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Żukowice gęstość zaludnienia wynosi 51 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DGL.

Miasto Żukowice leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Głogów (7,1 km), Kotla (10,8 km) , Gaworzyce (8,6 km) , Bytom Odrzański (13,5 km), Jerzmanowa (9,5 km), Radwanice (11,6 km) , Grębocice (15,2 km).

W każdej porze roku Żukowice i okolica zachwyca turystów oferując moc rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Żukowice posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Żukowice i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Żukowice stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.