Tomograf Żukowo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Żukowo

Tomograf Żukowo

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Żukowo? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Żukowo? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Żukowo stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Żukowo jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Żukowo wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Żukowo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Żukowo

Miasto Żukowo to miasto, które położone jest w północnej Polsce, województwo Pomorskie, kod pocztowy 83-330. Miasteczko należy do powiatu kartuskiego. Powierzchnia zajmuje 4,7 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1989. Liczba mieszkańców miasteczka Żukowo sięga ok. 6 688. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Żukowo gęstość zaludnienia wynosi 1 414,0 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 58, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od GKA.

Miasto Żukowo leży w pobliżu takich miejscowości jak: Kartuzy (10,9km), Pruszcz Gdański (19,7km) , Sopot (16,8km) , Rumia (25,5km), Gdańsk (18,3km), Gdynia (22,4km) , Reda (29,3km).

Niezależnie od pory roku Żukowo i okolica zachwyca odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasta. Żukowo posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Żukowo i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Żukowo daje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.