Tomograf Żurawica

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Żurawica

Tomograf Żurawica

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Żurawica? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Żurawica? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Żurawica stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Żurawica jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Żurawica wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Żurawica

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Żurawica

Miasteczko Żurawica to miasteczko, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-710. Miasto należy do powiatu przemyskiego. Obszar zajmuje 95,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Żurawica wynosi ok. 12 964. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Żurawica gęstość zaludnienia wynosi 134 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 16, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RPR.

Miejscowość Żurawica leży blisko takich miast i miasteczek jak: Przemyśl (4,7 km), Rokietnica (13,3 km) , Orły (6,4 km) , Chłopice (14,1 km), Medyka (10,6 km), Radymno (14,0 km) , Stubno (14,6 km).

Niezależnie od pory roku Żurawica i okolica zachwyca turystów oferując wiele rozrywek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Żurawica posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Żurawica i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Żurawica zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.